turnaje

20. ročník Memoriál Miroslava Kaliny

V sobotu 11. června 2016 se v areálu Sokolák uskutečnil jubilejní dvacátý ročník Memoriálu Miroslava Kaliny ve volejbale mužů. Do turnaje se přihlásilo pět týmů, které bojovaly systém každý s každým na dva vítězné sety. O celkovém vítězi poté rozhodovala konečná tabulka.
             V zahajovacím zápase jsme narazili na pozdějšího vítěze Prchlíky z Prahy. V dramatickém zápase jsme sice prohráli v prvním setu 18:25, ale ve druhé sadě jsme dokázali soupeře dostat pod tlak a oplatit výsledek stejnou mincí.
O vítězi rozhodla třetí zkrácená sada, ve které měli ve vyrovnané koncovce více štěstí hosté.
            Do druhého utkání jsme sice nevstupovali jako favoriti, ale úvod duelu s Benešovem se nám nad míru povedl. Dařit se nám přestalo ovšem ve druhém setu, kdy jsme vypadli z rytmu a marně se snažili držet krok s lepšícím se Benešovem. O vítězi tedy opět rozhodoval tiebreak, kde jsme po slibném začátku nezachytili nástup benešovských volejbalistů, kteří si dobrou hrou došli pro zaslouženou odměnu v podobě vítězství. Tato výhra měla pro Benešov o to větší cenu, protože v konečném zúčtování jim zajistila stříbrnou příčku před našimi barvami.
             Třetí duel byl už podle našich představ, i když vytoužené vítězství za tři body nám pražský tým Těžko říct nedal zrovna zadarmo. Opět se hrálo vyrovnané utkání až do samotné koncovky v obou sadách, ve kterých měly více štěstí naše barvy.
             V našem závěrečném utkání jsme proti Vlašimi ke stříbrné příčce na turnaji potřebovali vyhrát a zároveň, doufat že Benešov zaváhá rovněž v duelu s vlašimskými volejbalisty. První podmínka nám vyšla dokonale, nicméně Benešov vyhrál rovněž 2:0 a na nás tím zbyla bronzová příčka na turnaji.
            Přesto jsme si turnaj v  prosluněném létě náležitě užili a už teď se těšíme na další ročník.


Výsledky:


Týnec – Prchlíci                         1:2 (18:25, 25:19, 12:15)
Týnec – Benešov                       1:2 (25:19, 13:25, 10:15)
Týnec – Těžko Říct                    2:0 (25:17, 25:14)
Týnec – Vlašim                           2:0 (25:19, 25:21)
Prchlíci – Benešov                     2:0 (25:22, 28:26)
Prchlíci – Těžko říct                   2:0 (25:14, 26:24)
Prchlíci – Vlašim                        2:0 (25:21, 25:12)
Benešov – Těžko říct                  2:0 (25:13, 25:13)
Benešov– Vlašim                       2:0 (25:16, 25:18)
Těžko říct – Vlašim                    2:0 (25:22, 25:22)


     Sestava Týnce:
Blokaři:         Jarda Kuchta, Libor Prokeš
Nahrávači:   Pavka Zdražil, Marek Vávra
Smečaři:        Honza Kyselka, Michal Kuchta

V turnaji se představili i další kmenový hráči našeho klubu:
Celková tabulka:
1.   Prchlíci (Praha)                  4  4  0    8:1   11 b
2.   TJ Sokol Benešov               4  3  1    6:3     8 b
3.   VK Týnec nad Sázavou     4  2  2   6:5      8 b
4.   Těžko říct (Praha)               4 1 1 2   2:6    3 b
5.   TJ Sokol Vlašim                   4 1 1 2   0:8    0 b


   Naďa Zámečníková a Martin Soukeník (Těžko říct) a Mirek Kalina, Martin Prokeš (Vlašim)
                    FRY_5021.jpg  
                         Velké poděkování patří městu Týnec nad Sázavou za finanční podporu tohoto turnaje.

Volejbalové léto 2015

                Volejbalové léto jsme odstartovali turnajem dětí v šestkovém volejbale, který jsme pořádali v sobotu 23. května 2015 na multifunkčním hřišti v areálu ZŠ Týnce nad Sázavou. Nejprve jsme se museli vypořádat s odřeknutím čtyř družstev z okresního přeboru, pro která byl termín nešťastný. Turnaje se zúčastnily nakonec jen tři týmy, kterým jsme uspořádali netradiční dvoukolový turnaj, jenž se ukázal jako správná volba. A děti si jej řádně užily.

            Zápasy byly velmi vyrovnané, což dokazuje pět odehraných tiebreaků z šesti utkání. Jediný kdo dokázal zvítězit alespoň jednou ve dvou setech, bylo týnecké béčko, které se tak po zásluze mohlo radovat z celkového vítězství na turnaji.  Stříbrnou příčku s nadšením přijaly hostující hráčky z Čerčan a bronzový stupínek obsadilo týnecké áčko.

            

 

Celkové pořadí: 1. VK Týnec nad Sázavou „B“, 2. TJ Slavoj Čerčany, 3. VK Týnec nad Sázavou „A“

 

 

V sobotu 13. června 2015 jsme na Sokoláku odehráli poslední turnaj před rekonstrukcí antukového hřiště. Na devatenáctý ročník Memoriálu Miroslava Kaliny ve volejbale mužů dorazily čtyři týmy, jež se utkaly systémem každý s každým. V zahajovacím utkání udělalo první krůček k celkovému vítězství pražské Kafíčko výhrou nad štockým A je to. Poté už přišlo naše úspěšné představení nad Těptínem. Kafíčko nás ovšem v dalším duelu zaskočilo a my si připsali jedinou ztrátu na turnaji. V dalším dramatickém zápase si rozdělily body Štoky s Těptínem. A pak už rozhodovaly závěrečné zápasy o konečném umístění. Naše výhra 2:0 na týmem A je to, nám vynesla krásnou druhou příčku a v posledním utkání stačila těsná prohra v tiebreaku s Těptínem pražskému Kafíčku k celkovému triumfu na turnaji.
          

  Celková tabulka:

 1.   Kafíčko (Praha)                   3  2  1   5:1     7 b
 2.   VK Týnec nad Sázavou         3  2  1   4:2     6 b
 3.   Těptín                                 3  2  1   3:3    4 b
 4.   A je to! (Štoky)              3  0  3   1:6    1 b


         Poté už začala úřadovat příroda a opět nám ukázala, že jsme výměnu povrchu antukového hřiště již potřebovali. Rekonstrukce začala hned v pondělí 15. června 2015 za významného finančního příspěvku města Týnce nad Sázavou, za který velmi děkujeme. Rekonstrukce je v plném proudu a moc se těšíme na finální podobu. Již první zkušební provoz nás dost okouzlil a pevně věříme, že i naše výkony se budou na novém hřišti a v nové sezóně 2015-2016 jen zlepšovat.             

 

  Přípravu na sezónu jsme si zpestřili přípravným turnajem v Trhovém Štěpánově, kde jsme měli šanci poměřit síly s volejbalisty z Benešova, Vlašimi a pražského satelitu Dukla. O výsledky až tak nešlo. Uspořádání turnaje byl jeden z dárků k povedeným oslavám kulatých narozenin našeho smečaře Honzy Kyselky.

    Rádi bychom poděkovali městu Týnec nad Sázavou za finanční podporu turnaje dětí i Memoriálu, díky které jsme mohli volejbalovým nadějím i ostříleným volejbalistům zprostředkovat zajímavé ceny, jež si za předvedené výkony nejen na tomto turnaji, ale i po celý rok určitě zaslouží.  

 

 Do konce září v závislosti na počasí, můžete využít hřiště na plážový volejbal. Přijít si zahrát může opravdu každý. Stojí to vážně za to.  Rádi Vás uvidíme.

Přípravný turnaj starších dětí

 Turnaj starších žáků a žákyň v Postupicích - 25.10.2011

 V neděli 25.10.2011 vyrazily naše starší volejbalové naděje pod vedením Marka Vávry na přípravný turnaj před sezńou okresního přeboru do Postupic.

 Turnaje se zúčastnilo pět týmů bez rozdílu kluci- holky. Pro naše děvčata to byl první větší turnaj v šestkovém volejbale a zejména velká prověrka před blížícím se začátkem okresního přeboru. Tuto prověrku jsme zvládli velmi dobře a mohli se radovat ze třetího místa na turnaji.

 Sestava: Nikol Míčková, Kačka a Míša Vávrovi, Jana Marvanová, Kačka Součková, Valča Pešanová, Marika Pálová.

 Trenér: Marek Vávra

 

V sobotu 5. listopadu zajíždí děvčata k prvnímu soutěžnímu turnaji okresního přeboru do Čerčan. Začátek bude kolem 9 hodin v tělocvičně na Palubě. Pojeďte fandit a držet palečky. Budeme je určitě potřebovat ;-)

Festival minivolejbalu v barvách

 Festival barevného minivolejbalu v Nymburce -29. ledna 2012

 V neděli 29. ledna 2012 jsme si s našimi nejmenšími volejbalovými nadějemi zpestřili přípravu na Krajský přebor účastí na Festivalu barevného minivolejbalu ve Sportovním centru v Nymburce. Náš klub postavil do modré kategorie dva týmy a jeden tým nás úspěšně reprezentoval v červeném minivolejbalu. Týmy byly rozděleny do jednotlivých skupin, ze kterých první dva postupovaly do vyřazovacích bojů. Turnaj se hrál na jeden set po dobu deseti minut.

 V modrém minivolejbalu se Týnci „A“ povedl vstup do turnaje, když si poradil s VK Kladno „D“ 23:13. Poté však v dobře rozehraném utkání s VSC Čelákovice nedokázal dovést set do úspěšného konce a prohrál 14:21. Proti Agro Kolín „A“ se již marně pokoušel vybojovat postup ze skupiny. Týnecké béčko v modrém volejbalu prohrálo smolně úvodní zápas s týmem Vavřinec Kladno „B“. Následně si však spravilo chuť proti Brandýsu „B“ a dostalo se zpátky do hry. V klíčovém souboji o postup ze skupiny si nedokázalo poradit s Neratovicemi a výraznou tečku za turnajem jim udělala Kutná Hora „B“.

 Nejvíce radosti nám udělaly naše nejmladší holky v červeném volejbale. V úvodních dvou zápasech si snadno pohrály s Havlíčkovým Brodem i VK Nymburk „B“. Pak ovšem těsně prohrály s SKV Kolín a o postup musely bojovat s VO Příbram „B“ a VK Benátky „C“. Oba duely zvládly a zaslouženě postupovaly z druhého místa do vyřazovacích bojů.

 Ve čtvrtfinále k nim nebyl moc příznivý los, který nám přiřadil pozdější vítěze, chlapce z Benátek „A“. Po naší marné snaze se radovaly z postupu Benátky a nás čekal boj o páté až osmé místo. Ve stínu předešlé porážky nastoupily holky proti Baníku Příbram „A“, který jim moc šancí na úspěch nedal. Po prohře 14:25 nás čekala poslední šance vybojovat sedmé postupové místo do Oblastního kola České republiky – západ.

 Do utkání se „starým známým“ ze skupiny VK Nymburk „B“ jsme šli dost nervózně a na prvních výměnách to bylo znát. Poté se holky vrátily ke své hře a začaly soupeřky přehrávat. Po deseti minutách se mohly radovat jak z vítězství 25:21, tak ze senzačního postupu do Oblastního kola České republiky – západ, jenž se uskuteční v první polovině června tohoto roku.

 

FESTIVAL BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU – Neděle 29. 1. 2012

 Pořadatel: Sportovní centrum NYMBURK

 Účast:

 modrý minivolejbal – 17 týmů mladších žákyň a žáků (ročník 2000 a mladší) – 2 týmy Týnce nad Sázavou

 zelený minivolejbal - 15 týmů mladších žákyň a žáků (ročník 2000 a mladší) – bez naší účasti

 červený minivolejbal – 18 týmů mladších žákyň a žáků (ročník 2000 a mladší) – 1 tým Týnce nad Sázavou

 oranžový minivolejbal - 7 týmů mladších žákyň a žáků (ročník 2000 a mladší) – bez naší účasti

 žlutý minivolejbal – 6 týmů mladších žákyň a žáků (ročník 2000 a mladší) – bez naší účasti

 

Sestavy:

 Sestava TÝNEC „A“ – modrý:Kačka Dudová,Áňa Adámková, Adélka Znamenáčková

 Sestava TÝNEC „B“ – modrý: Claudi Kafková,Péťa Charvátová,Barča Korbelová ,Míša Trojánková

 Sestava VK TÝNEC – červený: Natálka Kalinová ,Terka Dejnožková

 

Výsledky:

 SKUPINA „D“ (modrý):

 Týnec „A“ – VK Kladno „D“ 1:0 (23:13)

 Týnec „A“ – VSC Čelákovice 0:1 (14:21)

 Týnec „A“ – Agro Kolín „A“ 0:1 (12:29)

 Týnec – 3. místo ve skupině 1:2 (49:63)

 

SKUPINA „A“ (modrý):

 Týnec „B“ – Vav. Kladno „B“ 0:1 (18:20)

 Týnec „B“ – TJ Brandýs „B“ 1:0 (21:16)

 Týnec „B“ – Neratovice 0:1 (24:31)

 Týnec „B“ – Kutná Hora „B“ 0:1 (3:34)

 Týnec – 4. místo ve skupině 1:3 (66:101)

 

SKUPINA „A“ (červený):

 VK Týnec – Havlíčkův Brod 1:0 (30:9)

 VK Týnec – VK Nymburk „B“ 1:0 (21:14)

 VK Týnec – SKV Kolín 0:1 (20:21)

 VK Týnec – VO Příbram „B“ 1:0 (26:17)

 VK Týnec – VK Benátky „C“ 1:0 (20:14)

 Týnec – 2. místo ve skupině 4:1 (117:75)

 

ČTRVTFINÁLE

 VK Týnec – VK Benátky „A“ 0:1 (14:27)

 

O 5. – 8. MÍSTO

 VK Týnec – Baník Příbram „A“ 0:1 (14:25)

 

O 7. – 8. MÍSTO

 VK Týnec – VK Nymburk „B“ 1:0 (25:21)

 

MODRÝ MINIVOLEJBAL – Celkové pořadí:

 1. VO Příbram
2. VK Karbo Benátky nad Jizerou
3. TJ Baník Příbram „B“
4. TJ Baník Příbram „C“
5. TJ Baník Příbram „A“
6. TJ Spartak Hořovice
7. VSC Čelákovice
8.TJ Neratovice
9. – 12. VK Týnec nad Sázavou „A“
9. – 12. Vavřinec Kladno „A“
9. – 12. Vavřinec Kladno „B“
9. – 12. TJ Sokol Brandýs nad Labem „A“
12. – 17. VK Týnec nad Sázavou „B“
12. – 17. VK Kladno „A“
12. – 17. VK Kladno „B“
12. – 17. Havlíčkův Brod
12. – 17. TJ Sokol Brandýs nad Labem „B“

 

ČERVENÝ MINIVOLEJBAL – Celkové pořadí:

1. VK Karbo Benátky nad Jizerou „A“
2. VO Kavčí Hory
3. VK Karbo Benátky nad Jizerou „D“
4. TJ Neratovice
5. TJ Baník Příbram „A“
6. SK Volejbal Kolín
7. VK Týnec nad Sázavou
8.VK Nymburk „B“
9.VK Nymburk „A“
10.VO Příbram „A“
11.VK Karbo Benátky nad Jizerou „B“
12.VK Karbo Benátky nad Jizerou „C“
13. – 15. Havlíčkův Brod
13. – 15. Vavřinec Kladno „A“
13. – 15. TJ Baník Příbram „C“
16. – 18. VO Příbram „B“
16. – 18. TJ Baník Příbram „B“
16. – 18. TJ Sokol Brandýs nad Labem

 

Týmy na prvních sedmi místech postupují do oblastního kola České Republiky – západ, která bude kvalifikací o celorepublikové finále Barevného minivolejbalu.

Oblastní kolo se bude konat 10. nebo 11. června 2012 v rámci turnaje EVROPSKÉ LIGY MUŽŮ v Liberci nebo Plzni!!!

ČERNOBÍLÝ MINIVOLEJBAL

Černobílý minivolejbal V Mladé Boleslavi - 12. února 2012 + finále Českého poháru mužů VK Jihostroj České Budějovice vs. VK Ostrava

V neděli 12. února 2012 jsme si v Mladé Boleslavi vyzkoušeli novinku Českého volejbalového svazu, kde jsme se v rámci Barevného minivolejbalu zúčastnili turnaje černobílého minivolejbalu (trojkový volejbal – 2 děti + 1 dospělý). Jednotlivé týmy byly rozděleny do pěti skupin, kde bojoval každý s každým. Vzhledem k zredukování z plánovaného dvoudenního turnaje na jednodenní, se již vyřazovací boje nekonaly a vyhlásilo se pořadí v jednotlivých skupinách. Zápasy se hrály na dva hrané sety po 7 minutách.

Ve skupině E začalo své úspěšné tažení turnajem Týnecké áčko proti Tvrzníkům z Mnichova Hradiště. Po hladké výhře 2:0 na sety se těšilo na Brandýs B. S tím měli o poznání více práce a nakonec se rozešli smírně 1:1 na sety. O moc lehčí nebyl ani následující duel proti Lanškrounu A. Po úvodní vydřené výhře, dokázala naše děvčata druhou sadu dovést do remizy a připsala si do tabulky další důležité body. Po odstoupení Sešlosti z Nymburka jej čekal zápas pravdy s Duchcovem E. S tím si poradili hladce 2:0 na sety a v konečném zúčtování se naše děvčata radovala z prvního místa ve skupině!!!

V nejvyrovnanější a nejtěsnější skupině B si muselo vydobýt své postavení Týnecké béčko. Po úvodní nečekané remize s Kometou Praha B, nás čekali Kováčci z Mnichova Hradiště. Chlapecký tým nám nedal moc šancí na úspěch a hladce nás porazil ve dvou setech. Ještě větší sprchu jsme dostali od pozdějších vítězů naší skupiny, chlapců z České Třebové A. I když jsme s chlapci hráli dlouhé výměny, vždy se nakonec radoval soupeř a my se zmohli pouze na jeden čestný bodík. Přesto jsme hlavy nesklopili a bojovali v dalším zápase se smíšeným týmem Lanškrounem D. Po úvodní těsné výhře, jsme ve druhém setu již podlehli, ale i bodík z toho zápasu měl v konečném zúčtování cenu zlata. V nejdramatičtějším zápase skupiny, který přenášela i televize a její záznam můžete zhlédnout na stránkách http://volejbal­.tvcom.cz/Mini­volejbal/ (nastavte si čas kolem 3h 02 min), jsme vždy se závěrečnou sirénou dokázali vyrovnat a tím si vynutit rozhodující rozehru, která určila vítěze. K naší velké radosti to byla naše vítězná tečka za krásným turnajem.

ČERNOBÍLÝ MINIVOLEJBAL – Neděle 12. 2. 2012

Místo: Sportovní hala V Mladé Boleslavi

Účast: 29 týmů mladších žákyň a žáků (ročník 1999 a mladší) – 2 týmy Týnce nad Sázavou

Sestavy:

Týnec A : Markéta Šašková, Áňa Adámková , Kačka Dudová

Týnec B : Jarda Kuchta, Bára Korbelová Adéla Znamenáčková

Výsledky:

SKUPINA E

Týnec „A“- Tvrzníci (Mnichovo Hradiště) 2:0 (10:7,8:5)

Týnec „A“ – Brandýs nad Labem „B“ 1:1 (14:10,9:11)

Týnec „A“ – VO TJ Lanškroun „A“ 2:1 (6:5,8:8)

Týnec „A“ – Sešlost Nymburk kontumace – odstoupení z turnaje

Týnec „A“ – SKTO Duchcov „E“ 2:0 (11:9,12:5)

Týnec „A“ – 1. místo ve skupině 7 : 2 (78:60)

SKUPINA B

Týnec „B“ – Kometa Praha „B“ 1:1 (9:6,6:7)

Týnec „B“ – Kováčci (Mnich. Hradiště) 0:2 (5:20,8:12)

Týnec „B“ – Česká Třebová „A“ 0:2 (0:12,1:11)

Týnec „B“ – VO Lanškroun „D“ 1:1 (9:8,4:10)

Týnec „B“ – SKTO Duchcov „C“2:1 (9:9,6:6 + 1:0) – o vítězi rozhodovala dodatečná rozehra

Týnec „B“- 4. místo ve skupině 4:7 (58:101)

CELKOVÉ POŘADÍ:

Skupina A

1. SKTO Duchcov „A“
2. SK Slavia Kometa Praha „A“
3. VO TJ Lanškroun „B“
4. TJ Jiskra Nový Bor
5. TJ Sparta Kutná Hora
6. TJ Sokol Brandýs n. Lab. „C“

Skupina B

1. TJ Sokol Česká Třebová „A“
2. Kováčci (Mnichovo Hradiště)
3. SK Slavia Kometa Praha „B“
4. VK Týnec nad Sázavou „B“
5. SKTO Duchcov „C“ 6. VO TJ Lanškroun „D“

Skupina C

1. Smajlíci ze Rtyně
2. PVK Olymp Praha
3. VO TJ Lanškroun"C"
4. SK 15.ZŠ v Plzni"A"
5. SKTO Duchcov „B“
6. TJ Sokol Brandýs n. Lab.„A“

Skupina D

1. SK 15.ZŠ v Plzni „B“
2. Rtýňáci
3. SK Slavia Kometa Praha „C“
4. Happíci (Mnichovo Hradiště)
5. SKTO Duchcov „D“

Skupina E

1. VK Týnec nad Sázavou „A“
2. VO TJ Lanškroun"A"
3. TJ Sokol Brandýs nad Labem „B“
4. Trvzníci (Mnichovo Hradiště)
5. SKTO Duchcov „E“
6. Sešlost Nymburk – odstoupení z turnaje

Po vyhlášení výsledků čekal na všechny velký zážitek. Turnaj v minivolejbale se konal v rámci finále Českého poháru ve volejbale mužů, kam se dostali extraligové týmy VK Jihostroj České Budějovice (úřadující Mistr ČR a vítěz Českého poháru 2011) a VK Ostrava (úřadující vicemistr ČR a finalista Českého poháru 2011).

Jako odměnu pro všechny zúčastněné turnaje v minivolejbale si organizátoři připravili nejen volný vstup na toto finále, ale i společné fotografování s finalisty poháru VK Jihostroj České Budějovice a VK Ostrava, s následnou autogramiádou extraligových hráčů!!!

Satelit Dukla v Praze

Rozpis zápasů nové sezóny 2015-2016 na pražském satelitu DUKLA: 

  • 7.11.2015
  • 28.11.2015
  • 12.12.2015
  • 23.1.2016
  • 13.2.2016
  • 12.3.2016
Naše umístění na jednotlivých turnajích:
  7.11. 28.11. 12.12. 23.1. 13.2. 12.3. celkem pořadí
Ježci 6 7 7 7 6 7 40 I
Archa 7 6 5 3 5 6 32 II
Rychlé kuny 5 5 6 4 7 4 31 III
Neježci 3 4 4 6 4 2 23 IV
Problém 3 3 2 5 2 2 17 V
Podhoráci 2 2 3 3 1 5 16 VI
Smash 2 3 2 2 3 3 15 VII
Na ex 1 1 3 2 3 3 13 VIII
A je to 4 2 1 0 2 1 10 IX
Bílá nemoc 1 1 1 1 1 1 6 X

Zimní přípravu jsme si v termínu 15.11.2014 – 14.3.2015 zpestřili šesti turnaji smíšených družstev 4+2 na pražském satelitu DUKLA.

Pod hlavičkou týmu A JE TO! úspěšně hájili naše barvy a z deseti účastníků vybojovali slušnou šestou příčku tito plejeři:

nahrávačka: kapitánka Naďa Zámečníková

blokaři:  Libor Prokeš

smečaři: Michal Kuchta, Martin Soukeník


Naše umístění na jednotlivých turnajích:

15.11. 29.11. 13.12. 17.1. 21.2. 14.3. celkem pořadí
Archa 10 12 5 12 12 12 63 I
Neježci 9 10 12 9 9 9 58 II
Problém 8 8 8 8 10 6 48 III
Zelení 12 6 10 10 3 5 46 IV
Podhoráci 6 4 9 5 4 10 38 V
A je to 5 9 6 3 6 8 37 VI
Smash 1 3 2 4 8 3 21 VII
Na Ex 3 1 4 6 2 4 20 VIII
Bílá nemoc 2 2 3 2 5 2 16 IX
Rychlé kuny 4 5 1 1 1 0 12 X

Bližší informace můžete získat na stránkách www.volejbal.cz v sekci Satelity – Dukla.

Město Týnec nad Sázavou

Sponzor Eltodo

Minivolejbal

Český volejbalový svaz

TOPlist